Prawo Jazdy Kategoria B+E

 • Home
 • Prawo Jazdy Kategoria B+E

Prawo Jazdy Kategoria B+E

15 godzin praktyki

Chcesz prowadzić samochód osobowy wraz z przyczepą? Ten kurs prawa jazdy jest idealny dla Ciebie.

Kategorii B+E uprawnia do kierowania:

 • zespołem pojazdów składającym się z pojazdu określonego w kategorii B 
  (dmc do 3,5 tony) oraz przyczepy, której rzeczywista masa całkowita nie przekracza rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego,
 • ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) oraz  pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (przyczepami). Jednak zespół pojazdów nie może składać się z więcej niż trzech pojazdów.

Prawo jazdy kategorii B+E obejmuję wyłącznie zajęcia z części praktycznej. W cenie kursu oferujemy 15 godzin praktyki, na które składają się zajęcia na placu manewrowym oraz jazda w ruchu drogowym. Po zakończeniu całego szkolenia kursant przystępuję do egzaminu wewnętrznego. Wynik pozytywny pozwala na zapis na egzamin państwowy.

Przed przystąpieniem do kursu prawa jazdy każdy kandydat musi dostarczyć do naszego ośrodka szkolenia kierowców Profil Kandydata na Kierowcę. Szczegóły dotyczące zakładania profilu kandydata na kierowcę znajdują się w zakładce Prawo jazdy.

Teoria

Brak

Praktyka

15 godzin

Egzamin

Praktyka

Prawo Jazdy

Kategoria B+E

Rozszerz swoje możliwości za kierownicą z kursem kategorii B+E w OES Edukacja!

Czy jesteś gotowy podjąć kolejne wyzwanie na drodze i rozszerzyć swoje kwalifikacje o prowadzenie zestawów pojazdów? Kurs prawa jazdy kategorii B+E w OES Edukacja w Krakowie to idealna propozycja dla wszystkich, którzy posiadają już prawo jazdy kategorii B i chcą umiejętnie oraz bezpiecznie prowadzić samochód osobowy z przyczepą ciężką, np. przyczepą kempingową, przyczepą do transportu koni lub przyczepą do przewozu towarów.

Co oferuje kurs kategorii B+E w OES Edukacja?

 • Zaawansowane szkolenie praktyczne: Nasz kurs skupia się na praktycznych aspektach prowadzenia pojazdów z przyczepami, w tym na manewrowaniu, parkowaniu i bezpiecznym przewożeniu ładunków.
 • Doświadczeni instruktorzy: Skorzystaj z wiedzy i umiejętności instruktorów, którzy specjalizują się w nauczaniu jazdy z przyczepami, i czerp z ich doświadczenia, aby stać się pewnym siebie kierowcą.
 • Personalizowane podejście: Rozumiemy, że każdy kursant ma inne doświadczenia i potrzeby, dlatego oferujemy indywidualnie dostosowane programy nauczania, które odpowiadają Twoim umiejętnościom i celom.
 • Bezpieczeństwo i odpowiedzialność: Nauczysz się nie tylko technik prowadzenia, ale również zasad odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z drogi, co jest kluczowe przy prowadzeniu zestawów pojazdów.
 • Elastyczność terminów: Oferujemy elastyczne godziny zajęć, aby pasowały do Twojego życia zawodowego i prywatnego, ułatwiając Ci zdobycie nowych kwalifikacji bez stresu.

Kurs kategorii B+E w OES Edukacja to Twój klucz do nowych możliwości, zarówno jeśli chodzi o życie zawodowe, jak i prywatne. Dzięki niemu zyskasz niezbędne umiejętności do prowadzenia większych zestawów pojazdów, co otworzy przed Tobą nowe drogi i przygody, czy to w pracy, czy podczas wakacyjnych wyjazdów z rodziną czy przyjaciółmi.

TEORIA

DOŚWIADCZENI WYKŁADOWCY

Na zajęciach poznasz zasady ruchu drogowego, przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy.

PRAKTYKA

DOŚWIADCZENI INSTRUKTORZY

Nasi instruktorzy przygotują Cię do prowadzenia pojazdu w ruchu drogowym.

Aktualna Cena Kursu Kategorii B+E – 2050 zł