Prawo Jazdy Kategoria A1

  • Home
  • Prawo Jazdy Kategoria A1

Prawo Jazdy Kategoria A1

30 godzin edukacyjnych i 20 godzin praktyki

Rozpocznij swoją przygodę z motocyklami z kursem kategorii A1 w OES Edukacja!

Czy jesteś gotowy do wyruszenia na drogę na dwóch kołach i doświadczenia nieporównywalnej wolności, jaką oferuje jazda motocyklem? Niezależnie od tego, czy marzysz o porannych przejażdżkach po malowniczych drogach, czy szukasz wygodnego i ekonomicznego sposobu na codzienne dojazdy, kurs prawa jazdy kategorii A1 w OES Edukacja w Krakowie jest idealnym pierwszym krokiem.

Dlaczego kurs kategorii A1 w OES Edukacja to najlepszy wybór?

  • Pasjonaci dwóch kółek jako instruktorzy: Nasza kadra to doświadczeni motocykliści i profesjonalni instruktorzy, którzy dzielą się swoją pasją i wiedzą, aby zainspirować kolejne pokolenia kierowców.
  • Nowoczesny sprzęt: Ucz się na bezpiecznych i łatwych w obsłudze motocyklach, idealnych dla początkujących, co gwarantuje komfort i przyjemność z nauki.
  • Indywidualne podejście do kursanta: Każdy uczestnik kursu jest dla nas ważny, dlatego dostosowujemy tempo nauki do Twoich umiejętności i potrzeb, zapewniając maksymalną efektywność szkolenia.
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu: Oferujemy dogłębne szkolenie teoretyczne i praktyczne, abyś mógł z sukcesem zdać egzamin państwowy i cieszyć się jazdą na motocyklu z pełną pewnością siebie.
  • Konkurencyjne ceny i elastyczne godziny nauki: Zrozumienie potrzeb naszych kursantów pozwala nam oferować atrakcyjne ceny i elastyczne terminy zajęć, które dopasują się do Twojego życia.

Dołącz do społeczności motocyklowej z OES Edukacja i odkryj, jak wielką radość i niezależność może przynieść jazda na motocyklu. Kurs prawa jazdy kategorii A1 otwiera przed Tobą świat przygód, nowych doświadczeń i społeczności ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Teoria

30 godzin

Praktyka

20 godzin

Egzamin

Teoria + Praktyka

Prawo Jazdy

Kategoria A1

Prawo jazdy A1 Kraków – Masz ukończone 16 lat i chciałbyś jeździć motocyklem?

Idealny dla Ciebie będzie kurs prawo jazdy kategorii A1 w naszym ośrodku w Krakowie.

Posiadając prawo jazdy kategorii A1 możesz prowadzić pojazdy:

  • motocykl, którego pojemność silnika nie przekracza 125 cm a moc nie jest większa niż 11 kW.
  • trójkołowiec ,którego moc nie przekracza 15kW.
  • pojazd mechaniczny określony dla kategorii AM .

Aby rozpocząć kurs prawa jazdy kategorii A1 Kraków musisz założyć profil kandydata na kierowcę.

Profil zakładany jest w Starostwie zgodnym z miejscem zameldowania.

Prawo Jazdy A1 Kraków to najlepszy wybór dla młodych osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z motocyklem.

Zapraszamy również wszystkich mieszkańców Gdowa, Zabierzowa, Wieliczki i okolic Krakowa.

Więcej informacji na temat dokumentów niezbędnych do uzyskania Profilu znajdziesz w zakładce Profil Kandydata na Kierowcę.

Szkolenie teoretyczne obejmujące 30 godzin edukacyjnych. W trakcie zajęć realizowane są zagadnienia z kodeksu ruchu drogowego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z prowadzeniem motocykla, jak również zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zajęcia praktyczne składają się z 20 godzin zegarowych. Pierwsze zajęcia rozpoczynamy na placu manewrowym, gdzie pod okiem instruktora przeprowadzane są manewry odpowiadające wymogom egzaminacyjnym.

Z kolei późniejsze zajęcia w ruchu drogowym pozwalają kursantowi nabyć umiejętność prowadzenia pojazdu zgodnie z przepisami oraz programem szkolenia niezbędnym do doskonałego przygotowania uczestnika do praktycznego egzaminu Państwowego.

Zajęcia praktyczne w naszej szkole nauki jazdy odbywają się na motocyklu Yamaha YBR 125 Custom.

TEORIA

DOŚWIADCZENI WYKŁADOWCY

Na zajęciach poznasz zasady ruchu drogowego, przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy.

PRAKTYKA

DOŚWIADCZENI INSTRUKTORZY

Nasi instruktorzy przygotują Cię do prowadzenia pojazdu w ruchu drogowym.

Aktualna Cena Kursu Kategorii A1 – 2250 zł