Prawo Jazdy Kategoria A2

 • Home
 • Prawo Jazdy Kategoria A2

Prawo Jazdy Kategoria A2

30 godzin edukacyjnych i 20 godzin praktyki

Masz 18 lat ( 17 lat 9 miesięcy) i chcesz skrócić sobie drogę do uzyskania prawo jazdy kategorii A? Zapisz się na kurs prawo jazdy kategorii A2 już teraz!

Zaletą posiadania tej kategorii jest możliwość podejścia do egzaminu państwowego na kategorię A  dla osób posiadających uprawnienia na kategorię A2 przez minimum dwa lata.

Prawo jazdy A2 daje możliwość do prowadzenia:

 • motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla.
 • trójkołowcem do mocy 15 kW
 • pojazdami mechanicznymi, które można prowadzić po uzyskaniu prawa jazdy kat. AM
 • zespołem pojazdów złożonym z pojazdu określonego dla prawo jazdy kategorii. A2 oraz przyczepy. 

Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy A2 Kraków należy założyć profil kandydata na kierowcę Więcej szczegółów dotyczących PKK można znaleźć w zakładce Profil Kandydata na Kierowcę.

Część teoretyczna obejmuje 30 godzin edukacyjnych zajęć. W trakcie których nie tylko zostają poruszone kwestie przepisów z kodeksu ruchu drogowego, ale też przeprowadzane są zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej .

Teoria

30 godzin

Praktyka

20 godzin

Egzamin

Teoria + Praktyka

Prawo Jazdy

Kategoria A2

Podnieś swoje umiejętności motocyklowe na nowy poziom z kursem kategorii A2 w OES Edukacja!

Czy jesteś już zaznajomiony z podstawami jazdy na motocyklu i gotowy, aby rozwinąć swoje umiejętności oraz przesiąść się na mocniejszy sprzęt? Kurs prawa jazdy kategorii A2 w OES Edukacja w Krakowie jest stworzony z myślą o Tobie! Zaprojektowany, aby pomóc średnio zaawansowanym motocyklistom bezpiecznie i pewnie kroczyć do świata motocykli o większej mocy, ten kurs jest Twoim przepustem do jeszcze większej wolności i przygody na dwóch kołach.

Co sprawia, że kurs kategorii A2 w OES Edukacja jest wyjątkowy?

 • Zaawansowane techniki jazdy: Nasz kurs obejmuje zaawansowane techniki jazdy, które są niezbędne do bezpiecznego i pewnego prowadzenia motocykli o większej mocy.
 • Doświadczeni instruktorzy motocyklowi: Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia instruktorów, którzy są nie tylko pasjonatami motocykli, ale również ekspertami w nauczaniu zaawansowanych technik jazdy.
 • Nowoczesny tabor motocyklowy: Ucz się na najnowszych modelach motocykli, które spełniają wymagania kategorii A2, oferując idealne warunki do nauki i rozwijania umiejętności.
 • Indywidualne podejście do każdego kursanta: Rozumiemy, że każdy kursant ma inne potrzeby i cele, dlatego nasze szkolenie jest dostosowane indywidualnie, aby zapewnić najlepsze wyniki.
 • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu: Zapewniamy pełne przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, abyś mógł z łatwością zdać egzamin państwowy i cieszyć się jazdą na większych motocyklach.

Odkryj nowe horyzonty z kursami kategorii A2 w OES Edukacja. Nasz kurs nie tylko podniesie Twoje umiejętności jazdy na wyższy poziom, ale również otworzy przed Tobą nowe możliwości podróżowania, eksploracji i przygody, zapewniając większą moc i wydajność, której szukasz.

TEORIA

DOŚWIADCZENI WYKŁADOWCY

Na zajęciach poznasz zasady ruchu drogowego, przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy.

PRAKTYKA

DOŚWIADCZENI INSTRUKTORZY

Nasi instruktorzy przygotują Cię do prowadzenia pojazdu w ruchu drogowym.

Aktualna Cena Kursu Kategorii A2 – 2600 zł